UGP Yaz Okulu Toplantısı 2018

Eylül 26, 2018/0/6

Ulusal Gençlik Parlamentosu Değişim ve Dönüşüm Hedefiyle 2018 Yaz Okulu’nda Bir Araya Geliyor

Ulusal Gençlik Parlamentosu 12-14 Ekim 2018 tarihleri arasında; değişen ve dönüşen dünyayı, kalkınma alanında yapılan çalışmaları ve iyi uygulama örneklerini tanıyacağı bir toplantı gerçekleştirecektir. Toplantıda, değişim ve dönüşüme nasıl ayak uydurulacağı tartışılacak ve katılımcıların çeşitli atölyelerle kapasitelerini artırma çalışmaları yapılacaktır.

Toplantı kontenjanında, son 6 ay içinde aktif faaliyetlerde bulunmuş üye kurumların temsilcilerine öncelik verilecektir. Aynı zamanda Değişim ve Dönüşümün tartışılacağı bu toplantıya, görüş ve önerileriyle katkıda bulunmak adına aktif bireysel gönüllüler de katılım sağlayabilecektir.

2018 Yaz Okulu katılımcı isimleri, başvurular ile alınarak kontenjanlar dahilinde belirlenecektir. Yaz okulu başvuruları sona erdikten sonra toplumsal cinsiyet eşitliği göz önünde bulundurularak katılımcı listesi oluşturulacaktır.

UGP Bireysel Başvuru Formu’na ulaşmak için tıklayınız.

UGP Kurum Başvuru Formu’na ulaşmak için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 4 Ekim 2018

Başvurusu onaylanan katılımcılara 8 Ekim 2018 tarihinde bilgilendirme maili gönderilecektir. Katılımcıların yemek ve konaklama masrafları karşılanacaktır.

Sorularınız için birbey@habitatdernegi.org adresine mail atabilirsiniz.

Navigation

Add comment