Ulusal Gençlik Parlamentosu 2017 yılı Yaz Okulu Toplantısı

Şubat 7, 2018/0/1

Ulusal Gençlik Parlamentosu 2017 yılı Yaz Okulu Toplantısı 5- 8 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Ulusal Gençlik Parlamentosu’na gençlik meclisleri, gençlik alanında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, gençlik kültür evleri ve öğrenci toplulukları üye olabilmektedir.

2017 – 2018 faaliyet yılı süresince üyeliklerini beyan etmiş ve gerçekleştirilen ulusal toplantılarda üyelikleri onaylanmış kurumların toplantıya katılabilmeleri için yapmaları gereken sadece buraya tıklayarak yaz okulu katılım başvuru formunu doldurmaktır.

Toplantı kontenjanında UGP 2017 Genel Kurulu’nda üyeliklerini güncellemiş kurumların temsilcilerine öncelik verilecektir. UGP üye kurum olmak için başvuru formunu doldurmuş olan kurumlara kontenjan kalması durumunda gözlemci olarak davet edilecektir.

Ulusal Gençlik Parlamentosu’na yeni üye olmak isteyen kurumlar aşağıdaki ilgili link aracılığı ile başvuru yapabilmektedirler.

  • Ulusal Gençlik Parlamentosu’na üye olmak isteyen sivil toplum kuruluşları ve öğrenci toplulukları için tıklayınız.  
  • Ulusal Gençlik Parlamentosu’na üye olmak isteyen Gençlik Meclisleri için tıklayınız.

 2017 yılı Ulusal Gençlik Parlamentosu Yaz Okulu “Ortak Yaşam” başlığında gerçekleştirilecektir. 

2017 Yaz Okulu  katılımcı isimleri başvurular ile alınarak kontenjanlar dahilinde belirlenecektir. Kontenjan önceliği mevcut üye kurumlara verilecektir. Yaz okulu başvuruları sona erdikten sonra toplumsal cinsiyet eşitliği göz önünde bulundurularak katılımcı listesi oluşturulacaktır.

Ulusal Gençlik Parlamentosu 2017 Yaz Okulu Taslak Programı ve içeriği kabul edilen kurum temsilcilerine teknik bilgi maili ile paylaşılacaktır.

Başvurularla ilgili bilgi almak için; info@ulusalgenclikparlamentosu.net  iletişime geçebilirsiniz.

Navigation

Add comment