Seçilmek İstiyorum Kampanyası il sorumluları toplantısı

//Seçilmek İstiyorum Kampanyası il sorumluları toplantısı

[holo_gap height=”15″]

[holo_full_width_section background_color=”#ffffff”]

Değerli Ulusal Gençlik Parlamentosu Delegeleri,

Seçilmek İstiyorum kampanyamızın il sorumluları toplantısı 13 – 15 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa Yıldırım Belediyesi ev sahipliğinde Bursa’da gerçekleştirilecektir.

Kampanya il sorumluları, illerde bulunan Ulusal Gençlik Parlamentosu üye kuruluşları tarafından belirlenecektir. Kampanya il sorumlularının belirlenmesi sırasında bölgeniz ile ilgilenen UGP Yürütme Kurulu üyesinden bilgi alabilirsiniz.

Her il için bir temsilci belirlenecektir. Bu belirlenecek kişi kampanyanın ulusal toplantı ve lobi ziyaretlerine katılarak, ilinde de kampanya faaliyetlerinin üye kuruluşlarca ortaklaşa yürütülmesinden sorumlu olacaktır. Bu sebeple belirlenecek kişinin bu sorumlulukları yerine getirebilecek bir kişi olması ve o ilde bulunan tüm üye kuruluşların ortak kararı ile belirlenmesi gerekmektedir.

İl sorumlusu olarak belirlenen kişinin buradaki başvuru formunu en geç 6 Şubat Cuma gününe kadar doldurmaları gerekmektedir.

Toplantının konaklama ve yemek ücretleri toplantıya ev sahipliği yapan Yıldırım Belediyesi tarafından karşılanacaktır. Ulaşım giderlerinin yerel kaynaklarca karşılanması gerekmektedir. Toplantıya katılacak kişilerin belirlenmesi sonrasında toplantı taslak programı ve ulaşım bilgileri paylaşılacaktır.

[holo_gap height=”15″]
[/holo_full_width_section]